Indonesië

Informatie- en nieuwsforum over Indonesië en Nederlands-Indië
 
IndexKalenderFAQRegistrerenInloggen

Deel | 
 

 Garuda Indonesia stopt met ‘Visa aan boord’ service vanuit Amsterdam

Vorige onderwerp Volgende onderwerp Go down 
AuteurBericht
wu



Aantal berichten: 3329
Registratiedatum: 08-12-08

BerichtOnderwerp: Garuda Indonesia stopt met ‘Visa aan boord’ service vanuit Amsterdam   di 17 jan 2012 - 12:33

Garuda Indonesia stopt met ‘Visa aan boord’ service vanuit Amsterdam

Ingezonden door fuse op wo, 12/21/2011 - 19:09

Vanaf 23 december 2011 stopt Garuda Indonesia met het aanbieden van de ‘Visa aan boord’ service op vluchten van Amsterdam naar Jakarta. Het hoofdkantoor van Garuda Indonesia komt tot deze beslissing, nadat duidelijk is geworden dat de service in verband met het vroege aankomsttijdstip in Jakarta overbodig is.

De ‘Visa aan boord’ service is speciaal gecreëerd door Garuda Indonesia en biedt de passagiers de mogelijkheid tot een snellere toegang tot Indonesië. De lokale aankomsttijd in Jakarta van de GA089 uit Amsterdam is 08.05 uur. Het hoofdkantoor van Garuda Indonesia heeft daarom besloten ingaande 23 December de ‘Visa aan boord’ service te beëindigen in verband met deze vroege aankomst.

De passagiers van Garuda Indonesia zullen echter onverminderd worden onthaald met de hartverwarmende service aan boord. Verder kunnen zij natuurlijk blijven genieten van de voordelen van het uitgebreide netwerk aan bestemmingen binnen de Indonesische archipel en daarbuiten. Ook heeft Garuda Indonesia de Archipelago actie nog 3 maanden verlengd, waarbij passagiers 50% korting op binnenlandse vluchten en 1 gratis stop-over in Jakarta of Dubai ontvangen, bij reserveringen die gemaakt zijn in combinatie met een internationale vlucht vertrekkende uit Amsterdam.


www.garuda-indonesia.nl
Terug naar boven Go down
http://indonesie.actieforum.com
 

Garuda Indonesia stopt met ‘Visa aan boord’ service vanuit Amsterdam

Vorige onderwerp Volgende onderwerp Terug naar boven 
Pagina 1 van 1

 Similar topics

-
» Garuda Indonesia landt na zes jaar weer op Schiphol
» taalcursus Bahasa Indonesia
» Eerst een beetje Bahasa Indonesia leren, daarna een rondreis vakantie naar Indonesië.
» Amsterdam, eeuwenoude havenstad
» 4 november 2011: Pasar Saté Taman Indonesia

Permissies van dit forum:Je mag geen reacties plaatsen in dit subforum
Indonesië :: Reizen :: Reisinformatie-