Indonesië
Wilt u reageren op dit bericht? Maak met een paar klikken een account aan of log in om door te gaan.

Indonesië

Informatie- en nieuwsforum over Indonesië en Nederlands-Indië

IndexLaatste afbeeldingenRegistrerenInloggen

 Veiling 23 november 2012 Nicolaaskerk: pastoor wil Indische maaltijd koken

Ga naar beneden
AuteurBericht
ElEl

ElEl

Aantal berichten : 8018
Registratiedatum : 08-12-08

Veiling 23 november 2012 Nicolaaskerk: pastoor wil Indische maaltijd koken Empty
BerichtOnderwerp: Veiling 23 november 2012 Nicolaaskerk: pastoor wil Indische maaltijd koken   Veiling 23 november 2012 Nicolaaskerk: pastoor wil Indische maaltijd koken Icon_minitimewo 21 nov 2012 - 16:52

Veiling Nicolaaskerk: pastoor wil Indische maaltijd koken
Laatste update 20 november 2012 17:04

Veiling 23 november 2012 Nicolaaskerk: pastoor wil Indische maaltijd koken Tonhuitink
Veiling Nicolaaskerk: pastoor wil Indische maaltijd koken. Foto: Ton Huitink

BAARN - Pastoor Ton Huitink van de Baarnse Nicolaaskerk zal voor de hoogste bieder een Indische maaltijd koken. Het is het klapstuk vrijdagavond op de veiling voor restauratie van het kerkgebouw.

,,Deze kavel is een maaltijd voor dertig mensen. Huitink, die in Indonesië geboren is, zal wel hulp krijgen van familie’’, aldus actief kerklid Corrie Nouwen.
De grote verkoping met 115 kavels in het Groene Paviljoen van het Bomencentrum moet records gaan breken. ,,Dat zou prachtig zijn, maar of het haalbaar is? Het is wel een andere tijd dan vier jaar geleden, toen we 20.000 euro in het laatje brachten’’, aldus Nouwen.
Er zijn tot nu toe zestig aanmeldingen. Nouwen wil op zijn minst honderd mensen, maar 130 passen er ook wel in.
Van kerkgangers heeft zij zilveren en gouden sieraden, antiek en kunst gehad om te veilen. Een werk met narcissen van Baarns kunstschilder Jaap de Ruig, bekend van Eemlandschappen, gaat onder de hamer, evenals een litho van Nic Jonk.
Onder de kavels bevindt zich een privéoptreden van het gelegenheidskerkkoor Cantate Domino. Maar ook heel praktische zaken worden geveild, zoals een nieuwe elektrische fiets met een waarde van 1800 euro en een damesfiets. ,,De vijf van binnenuit geschilderde Escherkerstballen kosten normaal vijftig euro per stuk. Ik heb ook foto’s en postzegels uit 1942.’’
Nouwen heeft veel medewerking gekregen van winkeliers. Geveild worden een boodschappenpakket, een doos sinaasappels en gerookte Noorse zalm.
Er is een catalogus. De veiling begint om acht uur. Kijken kan het uur ervoor.

Gooi en Eemlander
Terug naar boven Ga naar beneden
http://www.tileng.nl

Terug naar boven
Pagina 1 van 1
 Soortgelijke onderwerpen
» 24 november 2012: Du Perron en de Indische letterkunde
» 24 november 2012 in Museum Meermanno Den Haag: Du Perron en de Indische letterkunde
» Feestje met Indische maaltijd
» Koken dichtbij: Indische Macaroni

Permissies van dit forum:Je mag geen reacties plaatsen in dit subforum
Indonesië :: Diversen :: Praatcafé/Ngobrol-
Ga naar: