Indonesië
Wilt u reageren op dit bericht? Maak met een paar klikken een account aan of log in om door te gaan.

Indonesië

Informatie- en nieuwsforum over Indonesië en Nederlands-Indië

IndexLaatste afbeeldingenRegistrerenInloggen

 Veiling speciale 1962 Fender-gitaar van Andy Tielman

Ga naar beneden
AuteurBericht
wu

wu

Aantal berichten : 6613
Registratiedatum : 08-12-08

Veiling speciale 1962 Fender-gitaar van Andy Tielman Empty
BerichtOnderwerp: Veiling speciale 1962 Fender-gitaar van Andy Tielman   Veiling speciale 1962 Fender-gitaar van Andy Tielman Icon_minitimedo 10 maa 2011 - 13:12

Redactie Muziek.nl | Nieuws | 09 maart 2011

Veilinghuis het VendueHuis in Den Haag veilt tijdens de groots opgezette Retro & Collectibles themaveiling op 16 en 17 maart een unieke gitaar van Nederlands muzieklegende Andy Tielman. Het gaat om de uit 1962 stammende Fender Jazzmaster 3-tone Sunburst Rosewood Veneer Fretboard gitaar waarop Tielman tijdens ontelbare concerten en optredens op gespeeld heeft.

Veiling speciale 1962 Fender-gitaar van Andy Tielman 2011at10

De in Indonesie geboren Andy Tielman werd bekend als lid van de Tielman Brothers waarin hij samen met zijn drie broers zowel in Indonesie als Nederland vanaf de jaren 50 succesvol muziek maakte. De band ontwikkelde een eigen indo-rock- / rock-'n'-roll-stijl en werd mede dankzij enthousiaste live-optredens een waar fenomeen. Later maakte Tielman ook verschillende soloalbums en bleef zowel in Nederland, Europa als in andere uithoeken van de wereld optreden. In 2005 werd Tielman onderscheiden als lid in de Orde van Oranje Nassau.

Naast deze unieke Tielman-gitaar kunnen liefhebbers en geinteresseerden tijdens de Retro & Collectibles themaveiling een keuze maken uit meer dan 1000 aangeboden retro producten en nostalgische verzamelobjecten. Deze varieren van 19de-eeuwse stereokijkers tot en met typische vijftiger- en zestigerjaren gadgets als jukeboxen, neonlichten alsmede uiteenlopende en uitermate bijzondere Nederlandse rockmuziek memorabilia waaronder maar liefst 500 retro-artikelen uit de kleurrijke archieven van het RockArt Museum uit Hoek van Holland en de Scheveningse Bennies Fifties, specialist in jukeboxen en rock-'n'-roll kleding en memorabilia uit de jaren 50 en 60.

De Retro en Collectables veiling wordt gehouden op woensdag 16 en donderdag 17 maart 2011 in het VendueHuis. De kijkdagen vinden op vrijdag 11, zaterdag 12, zondag 13 en maandag 14 maart van 10.00 tot 17.00 uur in het VendueHuis aan de Nobelstraat 5 in Den Haag plaats.

Zie voor meer informatie over de veiling: VenueHuis

Meer informatie over Andy Tielman is te vinden op: www.andytielman.nl

muziek.nl

Terug naar boven Ga naar beneden
https://indonesie.actieforum.com

Terug naar boven
Pagina 1 van 1
 Soortgelijke onderwerpen
» I.M. Andy Tielman
» Sahuleka verkoopt gitaar voor '62 miljoen'
» NS laat meisje van 16 (dochter Andy Tielman) aan lot over
» Zieke Andy Tielman zegt tournee af
» 26 september: Andy Tielman komt in Serah Artisan, Zaandam

Permissies van dit forum:Je mag geen reacties plaatsen in dit subforum
Indonesië :: Diversen :: Praatcafé/Ngobrol-
Ga naar: